Cena Bitcoina: Poczekaj na Clear Bull Trend przed zakupem większej ilości kryptowalut.

Fundstrat Global Advisors, jest jednym z największych długofalowych byków kryptowalutowych w branży finansowej. Jednak firma doradza klientom, aby powstrzymali się od kupowania większej ilości bitcoinów – przynajmniej na razie.

Pisząc w ostatniej notatce do klientów, strateg strategiczny Fundstrat Robert Sluymer powiedział, że inwestorzy dążący do zwiększenia swoich udziałów w bitcoinach powinni poczekać, aż rynek dokona wyraźnego odwrócenia trendu.

„Inwestorzy powinni pozostać cierpliwi i czekać na dowody poprawy” trendu „przed zwiększeniem ekspozycji” – napisał Sluymer we fragmencie notatki cytowanej w MarketWatch . „Przesunięcie powyżej rzeczywistego i względnego maksimum we wrześniu pozostaje kluczowym poziomem oporu / odwrócenia, który będzie musiał zostać przekroczony, aby zasygnalizować wczesne etapy odwrócenia tendencji.”

Jak poinformowała CCN , cena bitcoinów osiągnęła rekordową stabilność w ostatnich dniach, a dzienny zasięg handlu BTC zwężał się do poziomów nie widzianych w ciągu ponad 17 miesięcy, a cena monety coraz bardziej uwidacznia się na poziomie 6 550 USD. Ten spadek zmienności korelował ze spadkiem wolumenu obrotu, który analitycy różnie przypisywali spadkowi sprzedawców lub zmniejszeniu liczby nabywców spekulacyjnych.

Mimo to wolumen pozostaje silny , a niektórzy analitycy są optymistami, że rynek przygotowuje się do znacznego przesunięcia, prawdopodobnie na plus.

Na przykład analiza techniczna Mati Greenspana, starszego analityka rynku w eToro, sugeruje, że bitcoin zmierza w kierunku „klasycznego przełomu”. Breakout mógłby napędzać bitcoin poprzez jego 200-dniową średnią ruchomą (DMA), która dostarczyła krypto-walutę stały opór w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To, powiedział Greenspan, może zasadniczo odwrócić sentyment handlowy na rynku z niedźwiedzi na zwyżkujący w kierunku dwóch ostatnich miesięcy 2018 roku.

Dodaj komentarz